MENU GŁÓWNE

DZIAŁY

WSPIERAJĄ NAS

AKTUALNOŚCI


Seminarium i warsztaty CPI


Zapraszamy do udziału w seminarium "PROBLEMY PRAWNE I ORGANIZACYJNE W PRAKTYCE DZIAŁANIA BIBLIOTEK CYFROWYCH ORAZ REPOZYTORIÓW", które odbędzie się 17 stycznia 2013 roku w Warszawie.

Specjalnie dla naszych odbiorców, organizator przekazał 10% RABAT na udział w seminarium. Aby z niego skorzystać, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:
https://www.cpi.com.pl/imprezy/2013/digit/formularz_pr10.php

Przed problemem, czy zakładać bibliotekę cyfrową lub repozytorium, serwis bibliograficzny z dostępem do pełnych tekstów, multimedialną prezentację zdigitalizowanych dóbr kultury, staje dziś niemal każdy bibliotekarz, muzealnik, archiwista, wydawca, działacz administracji państwowej i samorządowej, rektor czy dziekan. Do tych odbiorców skierowana jest najbliższa edycja seminarium z cyklu Digitalizacja. XX edycja poświęcona jest problemom prawnym i organizacyjnym związanym z działaniem biblioteki cyfrowej czy repozytorium. Starannie dobrana grupa prelegentów opowie o procedurach prawnych tworzenia bibliotek cyfrowych i aspektach prawnych stosowania nowych technologii w bibliotekach cyfrowych. Będzie można dowiedzieć się również na temat opodatkowania działalności dot. bibliotek cyfrowych. Przeanalizowane będą pod okiem najlepszej specjalistki z Instytutu Prawa Własności Intelektualnej UJ ryzyka prawne wynikające z praktyki bibliotek cyfrowych.

PROGRAM konferencji znajduje się na stronie: www.cpi.com.pl/patronat/digit/

Ponadto zapraszamy do udziału w warsztatach "MUZEUM DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH. NOŚNIKI INFORMACJI WIZUALNEJ", które odbędą się 31 stycznia 2013 roku w Warszawie.

Specjalnie dla naszych odbiorców, Organizator przekazał 10% RABAT na udział w seminarium. Aby z niego skorzystać, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:
https://www.cpi.com.pl/imprezy/2013/mdw/formularz_pr10.php

Warsztaty mają na celu:
- uzyskanie wiedzy na temat nowoczesnych technik i wpływu pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych na efekty końcowe projektów udostępniających informację w przestrzeni publicznej;
- zdobycie umiejętności określenia, opracowywania i przedstawienia problemów projektowych jakie stawiamy do rozwiązania;
- zdobycie umiejętność jasnego formułowania zadań dla projektantów i współpracy z interdyscyplinarnym zespołem twórczym;
- nabycie zdolności krytycznej analizy projektu celem poprawy jego jakości, współpraca dla dobra końcowego rezultatu projektu.

Prowadzenie warsztatów: Ewa Satalecka, Marcin Dębski.

PROGRAM konferencji znajduje się na stronie https://www.cpi.com.pl/patronat/mdw/

Organizator: Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o. ; Więcej Informacji: pr@cpi.com.pl
 

PRZYKŁADY

Mundur Generała Józefa Dowbora Muśnickiego, ze zbiorów MWP w Warszawie

Bransoleta z bursztynem

Koło pasowe


AKTUALNOŚCI | FUNDACJA | STATUT I ZARZĄD | SŁOWNIK | STANDARDY | FUNDUSZE I PROJEKTY | KONTAKT